Bratislava, Slovakia
+421 918 367 896
        Center of tantric relaxation
Reservations required

Tantra Massage Club 
Bratislava

Click here to edit subtitle

Tantrická masáž je akt, zahrňujúci upokojenie ducha, tela, mysle no predovšetkým vnímanie samého seba, svojich potrieb a to "TU A TERAZ".  Je to rituál, ktorý napĺňa všetky aspekty TANTRY.

Tantrickú masáž môžu absolvovať rovnako ženy ako aj muži, nie je rozhodujúci vek ani etnikum. Rovnako je možné absolvovať masáž v páre. V podstate je využívaná aj ako korenie lásky.

V TANTRAMASSAGECUB Vám ponúkame viacero programov tantrickej masáže, avšak treba brať ohľad na stupne intenzity a Váš stupeň sebakontroly.


Pre vhodné zvolenie programu je nutné uvedomiť si vnútorný stav potrieb, sebaovládania, ako aj časovú náročnosť. Vzhľadom k tomu, že v priebehu stretnutia je potrebné nadobudnúť stav absolútneho pokoja, neodporúčame návštevu v časovom strese, respektíve v skrátenom režime. Ukracovali by ste sa tak o najvzácnejší prvok a to vypnutie stresu, keďže sa máte nastaviť na stav TERAZ A TU.Priebeh masáže:

Po konzultácii s asistentkou a daných inštrukciách Vám otvorí Vami vybraná TANTRA LADY. Zvítate sa a pokojne sa usadíte v našej uvítacej miestnosti. Prebehne bežný rozhovor o Vašich skúsenostiach s masážami a informáciách, ktoré by mohli ovplyvňiť priebeh masáže. V úvahe je nadmerná šteklivosť, alergie na zložky oleja, respektíve vzájomné spoznávanie. Je dôležitá obojstranná dôvera, aby prebehlo absolútne uvoľnenie atmosféry. Po výbere Vami zvoleného programu masáže spontánne prechádzate k tantrickému aktu a rituálu.
I. stupeň tantrickej masáže

Intenzívná tantrická masáž

Po uvítaní prejdete do sprchy, kde sa uvoľníte a pripravíte na príjem energie. Voda zmýva nielen nečistoty ale aj negatívnu energiu a stres doposiaľ nadobudnutý. Veci si môžete odložiť na vyhradené miesto.

Po sprche a Vašom uvoľnení sa presuniete do tantrickej miestnosti, kde už bude pripravené vhodné prostredie v podobe sviečok, hudby a atmosféry. Vaša TANTRA LADY začne uvítací rituál NAMASTE. Namaste znamená uvítanie do sveta TANTRY, uvoľnenie mysle a príprava na zažívanie krásy zvanej TANTRA.

Je zložená z dotykov, otvorení čakier a zloženia úcty ako Vám, rovnako sebe.

Nerušivými pokyni budete požiadaný o ľahnutie na ležadlo. Ľahnete si na bruško do polohy, ktorá Vám najviac vyhovuje. TANTRA LADY Vás priebežne  nerušene uvedie do polohy, ktorá je najvhodnejšia pre vykonanie rituálu. V podstate masáž prebieha s rukami pozdĺž tela, no zmena polohy podľa potreby sa nevylučuje. Nastupuje masáž cez vlhké teplé ručníky. Prebieha striedanie intenzity dotykov. Masáž je celotelová. Zahŕňa chrbát, ruky, zadoček, horné stehná lýtka, chodidlá. Všetko prebieha pomaly, nerušene a intenzívne. Vysušenie je sprevádzané nežnosťou a láskou v dotykoch.

Následne podľa výberu je možné hýčkanie pštrosím pierkom, či vejárikom.

V zmysle hygieny je nutná konzultácia vopred.

Prechádza sa na masáž vonným masážnym olejom. Rovnako ako teplé ručníky, začína sa chrbtom, veľmi pomaly, ľahko a nežne je uvoľnené celé telo. Končiac masážou chodidiel.

Po týchto partiách ste nerušivo požiadaný, aby ste si ľahli na chrbátik. Budú masírovnané partie tváre, hlavy a krku. Neviete si predstaviť, koľko reflexných bodov sa nachádza v týchto častiach. Postupne sa prechádza na hruď brucho a podbrušie. Opať budú hladené aj Vaše ruky.

Prichádza sa na masírovanie intímnej zóny. Táto partia je masírovaná detským olejom, pretože je obzvlášť vhodný na najcitlivejšiu pokožku. Masáž prebieha maximálne opatrne a jemne. Striedané sú rôzne citlivé metódy hladenia a dráždenia, zmena intenzity i rýchlosti. Všetky pohyby sú nežné a jemné. V mnohých prípadoch nastáva vyvrcholenie. Musíme podotknúť, že pri TANTRICKEJ MASÁŽI je to v 90% absolútne spontánne a prirodzené. Podotýkame, že TANTRICKÁ MASÁŽ nie je prostriedok na vyvrcholenie, ale na objavovanie. Ak by ste aj nevyvrcholili, zažívate nezabudnuteľný zážitok.

Po Vašom naplnení zážitku nastáva upokojenie a Vaša TANTRA LADY prijíma novú energiu. Miesto a štýl závysí na konkrétnej osobe.

Nie ste naháňaný časom, takže si môžete aj Vy dopriať odpočitok vo Vami potrebnom čase.

Základná tantrická masáž je základným prvkom každej masáže uvedenej v programe a je vhodná pre osoby, ktoré sa ešte nestretli s TANTROU a chcú spoznať, čo sa odohráva pri tomto procese.

K ďalším programom je pridávaný stupeň spoznávania, vnímania, dráždenia a tým stupňovanie sebakontroly. 

II. stupeň tantrickej masáže

BODY to BODY ( telo na telo)

K základnej tantrickej masáži je pridaný akt dotyku tela TANTRA LADY s Vašim telom. Je to masáž, kde TANTRA LADY vyuźíva svoje prednosti pre zvýšenie erotického napätia a tým aj sebaovládanie. Dotyk je vyjadrenie sympatii, tantrický dotyk je vyjadrenie nežnosti, avšak pri tejto masáži je pokrytá veľká plocha na tele, čo znamená, že sa odovzdáva veľké množstvo energie a predstavivosti. Táto masáž je veľmi často využívaná osobami, ktoré majú radi dotyk a ním vyvolané napätie . Je to v podstate druhý základný stupeň kontroly  sebaovládania. 

II.stupeň tantrickéj masáže

Body to body - fantasy dream

Obsahuje prvky TELO NA TELO, avšak je obohatená o bonus v podobe úžasného pohľadu na krásnu dámu odetú vo zvodnom spodnom prádle, respektíve doplnkoch ako samodržiace pančuchy, podväzky a iné.
V prípade záujmu si dovoľujeme požiadať Vás o ideu vopred určenú, vrátane požiadaviek.

Táto masáž je využívaná osobami, ktoré zbožnujú exkluzívny pohľad podporujúci fantáziu a je obzvlášt vhodná pre osoby, ktoré majú radi pomalé odhaľovanie.

III. stupeň tantrickej masáže

Tantra rain surprise+aphrodisiac tantra

Masáž TANTRA RAIN SURPRISE obsahuje prvky TELO NA TELO, avšak je obohatená o ďalší stupeň prijímaného erotična a to spoločným kúpeľom v spoločnosti Vami zvolenej TANTRA LADY. Ak nieste zástancom kúpeľa, je možné využiť "rozmaznávanie" v sprche. Už tu nastupuje uvoľnenie, hýčkanie a prijímanie dotykov, pretože ste hladení, omývaní a predovšetkým vzájomne spoznávaní. Nahota pri tantrickom rituály nie je vnímaná ako hriech, je to rešpekt voči Vám, pretože i vy ste nahý, no v prvom rade je to bezbariérový kontakt.

Táto masáž je využívaná osobami, ktoré majú radi pohodu, relax, uvoľnenie, no základom je hýčkanie. Kúpeľ je sám o sebe uvoľnujúci a príjemný, prečo si nedopriať ešte k tomu aj príjemnú spoločnosť.

 K Masáži TANTRA RAIN SURPRISE je možný bonus v podobe AFRODIZIAKOVEJ MASÁŽE, ktorá je obohatená o masáž aromatickým afrodiziakovým olejom, ktorý podporuje dráždivosť a precítenie erotična.

III. stupeň tantrickej masáže

Tantra king massage (kráľovská tantra)

Priaznivci masáže prostaty môžu využiť masáž tantra king.
Základom je masáž TANTRA RAIN SURPRISE.  Po tom ako sa počas masáž uvolní celé vaše telo, rovnako aj Váš anus, vaša Tantra lady vám dopraje exkluzívny zážitok v podobe masáže prostaty.  Túto masáž využívajú osoby, ktoré popri rozmaznávaní tela zvonka majú radi aj rozmaznávanie zvnútra.

IV. stupeň tantrickej masáže

Your exclusive tantra

Najvyšší stupeň sebakontroly si vyžaduje Masáž YOUR EXCLUSIVE TANTRA.

Obsahuje prvky masáže TANTRA RAIN, no najdráždivejším prvkom a tým pre túto masáž najdôležitejším je, že v procese masírovania sa i Vy môžete dotýkať TANTRA LADY. Dotyky prebiehaju prostredníctvom rúk zvolenej dámy, avšak vynechané sú intímne zóny. Pre túto časť je vymedzený čas a priestor.

Program je navrhnutý pre osoby, ktoré napriek tomu, že sú prijímateľmi, chcú si zobrať ešte viac ako je ponúkané v predchádzajúcich programoch, majú potrebu dotknúť sa a byť aj odovzdávateľmi. Čas je vymedzený a to z dôvodu, že ihneď po uvedomení, že sú odovzdávatelia, zapínajú svoje vedomie a tým pádom si neuvedomujú samého seba ale začína im záležať na tom, čo odovzdávajú. Záleží nám, aby ste stále ostali prijímateľmi a Vaša TANTRA LADY Vás bude viesť, aby ste vlastnými dotykmi iba prijímali a vzali si, čo potrebujete. Intenzita dotykov je na uvážení Vami zvolenej dámy.

Táto masáž je určená osobám, ktoré disponujú maximálnym sebaovládaním a dokážu odolať najvyššiemu  pokušeniu.