Bratislava, Slovakia
+421 918 367 896
        Center of tantric relaxation
Reservations required

Tantra Massage Club 
Bratislava

Click here to edit subtitle


Pre našich verných a stálych relaxujúcích tantra navštevníkov sme pripravili úplne nový TANTRA CLUB. Vychutnajte si výhody, ktoré sú len pre Vás a nechajte sa od nás uvoľňovať častejšie....
Aktuálny počet členov:  221

NOVÉ TANTRICKÉ PROGRAMY
 TRVANIE
 CENA
 TANTRA CLUB
 •  GOOD NIGHT BODY TANTRA 
(od 21:00 do 23:00)
 1HOD
 130€
120€
TANTRA PROGRAMY
 DĹŽKA
 CENA
 TANTRA CLUB
 • WELCOME MORNING TANTRA
1HOD 
135€ 
120€ 
 •  INTENZÍVNÁ TANTRICKÁ MASÁŽ
 1,5HOD
 160€
150€ 
 •  BODY TANTRA ( TELO NA TELO)
2HOD 
220€ 
 180€
 • FANTASY TANTRA 
2HOD
240€
200€ 
 •  TANTRA RAIN SURPRISE
2HOD 
250€ 
220€ 
 •  PREKVAPENIE AFRODIZIAKOVÉJ TANTRY
 2HOD
250€ 
220€ 
 •  TANTRA KING MASSAGE
2HOD 
 280€
250€ 
 •  YOUR EXCLUSIVE TANTRA
2,5HOD 
 340€
290€ 
 •  JING - JANG TANTRA ( 2tantra masérky)
 2HOD
 400€
350€
 •  DOUBLE PLEASURE TANTRA (4-ručná/ 2masérky)
2,5HOD 
550€
450€ 
 •  DOUBLE FULL PLEASURE TANTRA (4-ručná/ 2masérky)
 3HOD
650€ 
550€ 
 •  ROMANTICKÁ PÁROVÁ TANTRA
min. 2HOD 
 380€
360€ 
 •   SLADKÉ ŽENSKÉ PREKVAPENIE(masáž len pre dámy)
 2HOD
 180€
 160€

JING JANG TANTRA ( rituálu sa zúčastňujú 2tantra ladies)

Určite ste sa už stretli so slovným spojením JING JANG, ktorého pôvod je z číny. Dovoľujeme si predstaviť Vám Jing Jang vo svete tantrických masáží.

Dokážete si predstaviť harmóniu tela a ducha,úžasnú atmosféru a erotický náboj, ktorý Vám vytvoria dve anjelské tváričky so šibalskými ohníčkami v očiach? Predstavte si nežnosť, krásu a mäkkosť dvoch nahých ženských tiel, ktoré sa starajú o Vašu pohodu a túžobnú fantáziu. Dotykom svojich  rúk upokoja Vašu myseľ a dotykom svojich tiel, Vám vyburcujú najtajnejšie fantázie.

Pri masáži JING JANG budete maximálne rozmaznávaní v rukách našich dám a na záver Vám bude darované fantastické prekvapenie.

Sladké ženské tajomstvo ( masáž len pre dámy)

Ženy sú od prírody citlivejšie a vnímavejšie, čo im pomáha lepšie precítiť každý okamih a viac sa odovzdať celej Tantrickej slávnosti. Pri ženách je Tantrický postup podobný, ako pri mužoch. Žena je jemná ako kvet a preto sú dotyky jemnejšie, pomalšie a zmyselnejšie. Masáž celého tela začína prikladaním teplých vlhkých uteráčikov, ovievanie vejárom, šteklenie pierkami, hladkanie králičími kožušinkami, olejovou
masážou a môže skončiť intímnou masážou joni. V niektorých vzťahoch vášeň vyprchala, dotyky sú nacvičené, mechanické, vytratilo sa čaro, vďaka ktorému je vzťah dvoch ľudí trošku komplikovaný. Vďaka Tantrickej masáži v sebe znovu objavíte vášeň , zmysel pre romantiku a každý dotyk s vašim partnerom bude iskrivý a plný úprimných pocitov.

Romantická parová tantra masáž

Doprajte si niečo krásne pre váš vzťah. Obdarujte sa párovou tantra masážou.
Pre zaľúbených, manželov, milostné páry, priateľov. Tantra masáž je pre páry, ktoré chcú objavovať seba aj svojho partnera. Pre priateľov, ktorí si v spoločnej miestnosti chcú venovať nezabudnuteľný zážitok. Spoločný prežitok tantrickej masáže je jedinečný a hlboký. Krásny rituál pre páry, ktoré chcú dať svojej sexualite nový, intenzívny impulz. Tento rituál prehĺbi Vašu zmyselnosť a schopnosť pocítiť rozkoš. Znovu objavíte Vaše telo a jeho potenciál pre prežívanie v oblasti lásky, citu, sexuality a zmyselnosti. Tantrická masáž je všetko, čo ste si kedy priali zažiť. Prežiť túto skúsenosť v prítomnosti blízkych či milovanej osoby pôsobí blahodárne a dáva nový rozmer v prežívaní intimity, ktorý si prenesiete aj do svojich životov a na dlho vás obohatí. Odchádzať budete plne zrelaxovaní, prestúpení láskou, starostlivosťou, energiou a radosťou. Tantra masáž pre páry môže byť vykonávaná dvomi masérkami alebo tantra masérkou(pre muža) a tantra masér(pre ženy).
Masáž prebieha tak, že pár (muž a žena) ležia vedľa seba. Ak chcú, môžu sa držať za ruky. Masérky  stimulujú každého z partnerov pri tantra masáži tak, aby prežívali spoločne a na spoločnej vlne okamihy uvoľnenia, relaxácie i vzrušenia. Pár na záver ponecháme osamote, aby mohol účinok tantra masáže doznieť.

Welcome morning tantra masáž ( je tu pre Vás od 08:00 do 12:00)

Doprajte svojmu telu a mysli prijemný štart do krásneho dňa. Začnite svoj deň rannou uvoľňujúcou masážou - Welcome morning tantra masáž!  Olej s arómou green tea a jemné dotyky plné nežnosti, citu a sviežosti vášmu dňu dodajú nielen relax a pokoj ale i energiu, ktorá prekoná všetky prekážky.

Intenzívná tantrická masáž

Viete si predstaviť nádherný senzuálný zážitok trvajúci 1,5 hodiny? Ak áno,doprajte svojmu telu intenzívnú senzuálnú masáž. Nádherná tantra lady vás obdarí blahom svojich rúk. Zohreje vášho ducha teplou masážou vlhkým uterákom,  bude vás rozmaznávať masážou éterickym olejom. Každý kúsok vášho tela prekrví jemnými dotykmi a úžasnými prvkami, ktoré vašu žiadostivosť vyburcuje do krajnosti. Nežnosť kožušinky a pierok nenecháva chladným žiadneho muža!  Každý sval bude nežnou masážou prekrvený a pripravený prijať blaho, ktoré mu v najvyššej miere a spokojnosti daruje tantra lady špeciálnou senzuálnou masážou.  Pri intenzívnej tantrickéj masáži  je možné použiť techniku Pro long (oddialenie orgazmu)-  skúsenosť a špeciálne techniky našich tantra ladies vám prinesie interné vyvrcholenie v podobe fantastického zážitku a absolutného uvolnenia vnútornej energie.

Telo na telo tantra ( body to body)

Páčila by sa vám predstava nádhernej tantra lady, ktorá sa venuje vášmu telu bez sárongu a taktiež vás obdarí aj dotykom svojho horúceho nádherného tela?  Ak áno, tak tantrický program Body to body, je určený práve Vám!

Fantasy tantra

Dovoľujeme si predstaviť vám nový program FANTASY TANTRA DREAM, ktorý si vás celkom podmaní.  Je veľmi žiadaný,pretože spĺňa podmienky mužov,ktorí prišli nielen za skvelou masážou, ale aj splniť vizuálny sen.
Tantra lady vás bude sprevádzať v exkluzívnom prádle podľa vašich predstáv. Budú tak splnené všetky vaše predstavy o erotickom,nežnom a luxusnom prístupe.

Tantra rain surprise

Dovoľte nám prekvapiť vás! Zažiť niečo nenahraditeľné!  Začnite vašu tantra masáž už vo voňavom kúpeli.

Nádherná tantra lady je nežne oblečená a začína sa vám venovať už v spoločnej sprche. Rozmazná vaše telo jemným peelingom a voňavým olejom do kúpela začína tantrický rituál masirovaním. Je to úžasný začiatok špeciálnej tantra masáže, ktorú robíme ako jediné tantrické štúdio v Bratislave. Prezradiť vám viac, by už nebolo prekvapením.....

......Zavŕšenie spoločnou uvoľnenou energiou je vo vašich predstavách avšak v rukách našich nádherných tantra ladies.

Tantra king masáž ( masáž prostaty)

Priebeh tejto masáži začína tak isto ako pri masáži Tantra rain surprise, akurát s tým rozdielom,že sa kladie dôraz na ukončenie rituálu.  Samozrejme, ze je tam zahrnutá technika "pro long" ako aj  masáž prostaty, u mužov nazývaná aj ako bod G, ktorý sa nachádza medzi vajrou a konečníkom. Je to veľmi citlivá a opatrná  masáž, ktorá vás dostane do toho najvyššieho pocitu blaha, ktorý je ukončený orgazmickým vyvrcholením.

Your exclusive tantra

Dokonalá masáž v absolútnej nahote Tantra lady a prijímajúceho. Na masírovanie použije Tantra lady svoje vlastné naolejované horúce telo, ktorým privedie to Vaše do absolútneho blaha najvyššej hranici spokojnosti.

Úvodné zoznamovanie, naladenie sa Tantra lady na rovnakú úroveň energie prijimajuceho. Použitie vlhkých teplých uteráčikov, vejáre, pierka, rukavice s králičou kožušinkou, teplé oleje.

Zahŕňa intímnu masáž lingam technikou pro long-  je technika, kde masérka Vám oddialuje orgazmus pomocou špeciálnej techniky a rozvádza Vám energiu do celého tela. V spolupráci s dýchaciou technikou, mozete prežiť aj veľký ťah, čo je vnútorny orgazmus, tj. orgazmus bez vyvrcholenia.

Po ukončení prvého rituálu nasleduje rituál do ktorého sa zapájate aj vy. To znamená že vaša tantra lady sa stane príjmajúcou a svojim rukami vás bude navigovať po svojom tele a ukazovať ako správne masírovať určité partie ženy. Preto sa tento rituál volá "Your exclusive tantra" lebo sa stávate "žiakom tantry" a skúšate najnovšie tantrické techniky......


Tantra massage in Bratislava,Vienna, Budapest, Prague. tantrické masáže v Bratislave, luxusné tantrické masáže, tantra travel massage, tantric massage, tantric ritual, sensuale massage, senzuálné masáže, masáže Bratislava, masáže, massage in Bratislava, tantra masáže, tantra masaze bratislava, tantra masaz bratislava, tantra bratislava, tantra masaze ba, tantricke masaze, tantricka masaz bratislava, masaz lingama,  www.tantramassageclub.com, www.tantramassageclub.sk, www.tantramassageclub.net, www.tantramassageclub.cz, www.tantrickemasaze.sk, www.tantrickemasaze.net, tantra tara, tantrické štúdio, tantra bratislava, tantra spa, spa tantra