Bratislava, Slovakia
+421 918 367 896
        Center of tantric relaxation
Reservations required

Tantra Massage Club 
Bratislava

Click here to edit subtitle

Pri každej návšteve našeho štúdia Vám garantujeme:


  1. ·        V štúdiu sa nachádzate iba Vy a Vami zvolená TANTRA LADY. Je tak zaručená absolútna diskrétnosť a nerušený priebeh masáže. Nie je dôvod mať obavy ani o osobné veci.
  2. ·        Záleží nám na Vašom pohodlí, preto Vám je poskytnuté občerstvenie v podobe drinku a malého snacku. V prípade špeciálnych požiadaviek, sme otvorení na splnenie, je však nutná konzultácia vopred. Rovnako aj v prípade, že ste zakúpili darčekovú poukážku a chceli by ste špeciálnu prípravu, či výzdobu.
  3. ·        Priestory sú čisté, v súlade s hygienou. Poskytnutá Vám bude vždy čistá osuška i sárong. Rovnako sú čisté i priestory. Záleží nám, aby ste sa cítili komfortne a čisto.
  4. ·        TANTRA LADY bude osprchovaná a upravená, tiež aj pozitívne naladená, aby ste strávili čo najpríjemnejšie chvíle.

K Tantrickej masáži z Vašej strany:

  1. ·        Pred návštevou nášho tantra štúdia nepožívať alkoholické ani laxatívne, či extra močopudné požívatiny (káva, alkohol, energetické nápoje, drogy…) a taktiež sa vyhýbať ťažko stráviteľnému jedlu.
  2. ·        Vymedziť si čas, aby ste neboli v časovom strese.
  3. ·        Štúdio nedisponuje bankovým terminálom. Váš dar je možné prijať iba v hotovosti.

Na záver si dovoľujeme  pripomenúť, že každá TANTRA LADY je originálna a zážitok je neopakovateľný. Kaźdá dáma má svoj vlastný štýl a prístup, tak ako aj život…má svoje pravidlá…